טמרו אנדלו

"תעש פתחה בפניי עולם שלם של הזדמנויות ואפשרה לי לצמוח ולהתפתח מקצועית בסביבה תומכת וחברית לאורך כל הדרך"


בתום לימודי עתודה כהנדסאי מכונות ושירות צבאי מלא כלוחם בחיל הים וכמפעיל מערכות השטה בספינות הטילים, פניתי  אל תעש מערכות במטרה למצוא עבודה זמנית עד ה"טיול הגדול".
כבר בראיון הראשון בשנת 2007 התרשם סגן מנהל משא"ן בגבעון דאז מהניסיון והידע המקצועי שרכשתי במסגרת לימודיי ושירותי הצבאי והציע לי הצעה שלא יכולתי לסרב לה – תפקיד קבוע כאחראי הנדסי במחלקת הנדסה.בשנת 2010, תוך כדי עבודה, יצאתי ללימודי תואר ראשון בהנדסת מכונות במימון תעש. במהלך לימודיי ובפרויקט הגמר נהניתי מתמיכתה הנפלאה של החברה ועם סיום לימודיי בשנת 2014 התמניתי לתפקיד מהנדס פרויקטים ומוביל הנדסי. מינוי זה אפשר לי להתפתח מקצועית ולהוביל הנדסית פרויקטים גדולים ומורכבים יותר, בסביבת עבודה דינמית ומרובת ממשקים יחד עם הצוות אליו אני שייך.לצד תפקידי כמוביל הנדסי, בו אני עוסק בתכן הנדסי, פיתוח מוצרים וביצוע ניסויים להוכחת התכן, גדל היקף אחריותי לתחומים נוספים לרבות בניית תכניות עבודה, מעקב ובקרה שוטפים על מכלול הפעילויות ההנדסיות בפרויקט, עמידה בלו"ז, הערכת סיכונים ועלויות תוך עבודה שוטפת מול כל גופי ההנדסה והייצור בחברה.במהלך 11 שנות עבודתי בתעש התמקצעתי במגוון תחומים בעולם ההנדסה והשתלמתי בקורסים מקצועיים אליהם נשלחתי מטעם תעש בתחומי ניהול פרויקטים, הובלת פרויקט בפיתוח, חדשנות בתעשייה, כשלים טכניים, מבוא להנדסת חומרים, אבטחת איכות, פיתוח מוצרים צבאיים שונים והשתלמויות בתוכנת התיב"מ SolidWorks . בשנה הבאה בכוונתי להתחיל לימודי תואר השני בניהול טכנולוגי עם התמחות בהנדסת מערכת.בתעש קיימת מסורת לבחור מידי שנה 3-5 מהנדסים צעירים באמצעות וועדת איתור ולטפח אותם כדור העתיד של החברה. במסגרת התכנית נשלחים המהנדסים הנבחרים להשתתף בתערוכה בינלאומית בתחום הביטחוני על מנת להיחשף לתעשייה הביטחונית הגלובאלית ולהכיר חברות, קולגות, מוצרים, טכנולוגיות וכדומה. השנה נבחרתי להשתתף בתערוכת Eurosatory 2018 שנערכה בפריז ושמחתי על ההזדמנות להיחשף לחידושים מרתקים בעולם הביטחוני ולקחת חלק בייצוגה של  תעש בתערוכה.מה זה בשבילי לעבוד בתעש מערכות?


כבר במפגש הראשון עם תעש, בגיל 24, פתחו בפניי עולם שלם של הזדמנויות ומאז הצטרפותי לחברה תעש אפשרה לי לצמוח ולהתפתח בסביבה תומכת, הן בעבודה והן במהלך הלימודים והבחינות.

העבודה שלי מעניינת ומאתגרת, אני אוהב את התחום בו אני עוסק ונהנה מאווירת עבודה חברית ומקצועית, שמאפשרת לי לבטא את יכולותיי וכישוריי. אני עובד עם אנשים טובים, מנהלים וקולגות איכותיים, שתמיד מוכנים לעזור, להירתם ולעשות כל מה שנדרש כדי להצליח בפרויקט ומבחינתי זה אחד הדברים החשובים ביותר.
גם מבחינה חברתית אנחנו נהנים יחד באירועי גיבוש מפעליים ועמיתיי לעבודה הם חברים טובים גם מחוץ לשעות העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *