מי אנחנו?

אודות

מערך משאבי אנוש של תעש מערכות פועל ללא לאות לטיפוח ההון האנושי בארגון תוך הקפדה על נהלי החברה וחתירה מתמדת לקידום עובדי החברה מבחינה אישית ומקצועית.

בתעש מערכות המשאב החשוב ביותר הינו ההון האנושי ולכן ייעודו של מערך משאבי אנוש הינו להבטיח את קיומו של משאב אנושי מתאים, מוכשר ומיומן לביצוע משימותיו ולסייע למנהלי החברה במיצוי יכולותיו, בהתאם לצרכים האסטרטגיים והעסקיים של החברה.

בראש מערך משאבי אנוש עומד סמנכ"ל משאבי אנוש של החברה וסגנו ומטה המערך עצמו כולל מנהלי תחומים, מנהלי משאבי אנוש חטיבתיים ורכזי משא"נ.

במסגרת פעילותו מרכז המערך קשת רחבה של תחומי עשיה, החל מגיוס עובדים חדשים, דרך פיתוח ארגוני והדרכה. תנאים ויחסי עבודה, שכר, רווחה, תכנון ובקרה וכלה בטיפול שוטף בעובדי החברה אשר פרשו לגמלאות.

תרבות ארגונית

התרבות הארגונית בתעש מערכות מהווה מפתח ליישום האסטרטגיה העסקית שלנו ומבטאת את שאיפתנו וכולתינו לפעול ביעילות, לנהל שינויים, להתמודד בהצלחה עם אתגרים תובעניים ולהשיג את יעדינו העסקיים.

אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא עם עובדינו, לקוחותינו ושותפינו, המושתת על מקצועיות, אמינות, מחויבות הדדית וחתירה לשיפור מתמיד.

מבנה ארגוני

סגור לתגובות.