דלפין לוי

תעש היא מקום העבודה הראשון שבאמת אפשר לי לממש לחלוטין את מה שלמדתי כל חיי"


הצטרפתי לתעש בשנת 2009 כעובדת חברת כוח אדם וכעבור חצי שנה נקלטתי בחברה כעובדת מן המניין. בתפקידי הראשון יועדתי לשמש כמנהלת לשכה אך תוך כדי מיונים הסתבר שאני מתאימה יותר למחלקת השיווק של החטיבה. במשך תקופה קצרה שמשתי בשני הכובעים אך תוך 3 חודשים הוענקה לי ההזדמנות לעבור לתפקיד נציגת שיווק, ומאז נשארתי.


בתעש התחלתי קריירה חדשה, אחרי מספר שנים בהן הייתי בעלת עסק עצמאי לתרגומים, בגיל 38, נשואה ואם ל- 3 ילדים שהיום אחת מהן בת 21, מורה חיילת למתמטיקה, השנייה בת 18 בשנת שירות, והצעיר תלמיד תיכון בן 14.


כעבור שנתיים, בדצמבר 2011, התמניתי לתפקיד מנהלת עסקאות בכפיפות למנהל השיווק של החטיבה וביולי 2015 קודמתי לתפקיד מנהלת תחום עסקים אירופה. בתפקידי זה אני מדווחת למנכ"ל החטיבה ואחראית על מכירות תעש מערכות לאירופה ושותפה לקביעת המדיניות והאסטרטגיה  של פעילותנו באזור זה.


מדובר בתפקיד מגוון שמחייב ראייה מערכתית, התייחסות להיבטים מסחריים, טכניים, משפטיים ולוגיסטיים לצד ניהול מטריציוני ואני מאוד אוהבת את התפקיד והשוק בו אני מטפלת.


מאז כניסתי לתפקיד הצלחתי לשמר ולהרחיב את נוכחותנו באחת ממדינות מערב אירופה, וזאת למרות תחרות המחירים העצומה והחקיקה לטובת יצרניים מקומיים, הממדרת יצרנים שאינם חברים באיחוד האירופי ובנאט"ו. הצלחתי נובעת גם משיתוף הפעולה המניב עם נציג תעש באזור ואף הובילה לגידול בהיקף ההזמנות לתחמושת קלה מאירופה.


בהשכלתי אני בעלת תואר ראשון במדעי המדינה ובשפה וספרות צרפתית ותואר שני במנהל עסקים. לכך מצטרף קורס מנהלי שיווק אליו נשלחתי מטעם החברה. התפתחותי המקצועית בחברה נשענת בעיקרה על יוזמת החברה ועל שינויים במבנה הארגוני שהובילו לצורך בתפקידים השונים ולשמחתי מכלול התחומים שלמדתי והניסיון שצברתי מסייעים לי רבות למלא תפקידי.


לאחרונה קבלתי את פרס יו"ר דירקטוריון תעש על מהלך שהובלתי לזירוז אספקת תחמושת קלה תוך חודשיים במקום פרק הזמן הסטנדרטי של מספר חודשים ליצרן נשק אירופאי גדול. מהלך זה הוביל לקבלת הזמנות חוזרות של תחמושת שנועדה לבחון נשקים עבור הצבא המקומי, להסמכתה מחדש של תחמושת תעש באותה מדינה ולגידול בהיקף ההזמנות של צבאה מתעש.


מה זה בשבילי לעבוד בתעש מערכות?


הצלחתי להשתלב בתעש, חברה ממשלתית שמייצגת את ישראל מול מדינות העולם, מהווה אבן דרך משמעותית עבורי, וכילידת מדינה אירופאית, אני שמחה שמתאפשר לי לתרום גם להידוק הקשרים בינינו ובין אירופה.


תעש היא מקום העבודה הראשון שבאמת אפשר לי לממש לחלוטין את מה שלמדתי כל חיי. כאן קיבלתי הזדמנות להביא לידי ביטוי את כישוריי המקצועיים והאנושיים ואני נהנית לעבוד בחברה גדולה ומסודרת שמציבה את העובדים במרכז.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *